Гори Карпати вже давно завоювали популярність у туристів з усіх куточків світу, і якщо раніше інфраструктура була не надто розвинена і не могла порадувати туристів різноманітністю, то всього за кілька останніх років, сервіс стрімко набрав обертів і тепер в Карпатах можна повноцінно відпочити як взимку, так і літом.

Краса і неповторність Карпатського регіону описана в багатьох віршах і піснях, але навіщо ж про неї слухати і читати, краще приїхати і самим переконатися в зачаровуючих душу і тіло пейзажах.

ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК

Якщо Ви шукайте якісний відпочинок, якщо бажаєте насолодитися чистим повітрям і помилуватися пейзажами, якщо ви шанувальник екстремальних видів відпочинку, якщо шукаєте неповторний національний колорит, тоді гірнолижний комплекс « Перевал Німчич» підходить саме Вам.

Міжнародний туристично – розважальний комплекс «Перевал Німчич» пропонує туристам весь спектр розваг, разом з якісним відпочинком. У нас Ви зможете добре відпочити душею і тілом. У нас можна відпочити як взимку, катаючись на якісних трасах комплексу, так і влітку.

РОЗВИНУТА ІНФРАСТРУКТУРА

До туристичного комплексу «Перевал Німчич» входить:

ЗАХОПЛЮЮЧІ ЕКСКУРСІЇ

Також ми пропонуємо нашим туристам автобусно-піші екскурсії по неповторним куточках Карпатських гір, сплави по гірських річках Карпат, послуги професійних лижних тренерів, катання на всюдиходах, гірських велосипедах, пейнтбол та багато інших розваг.

Професійний і ввічливий обслуговуючий персонал туристичного комплексу «Перевал Німчич» зробить Ваш відпочинок ще комфортнішим. Ми гарантуємо Вам високу якість обслуговування. Приїхавши до нас одного разу, Ви обов’язково захочете побувати тут ще раз і насолодиться незабутніми хвилинами відпочинку в Карпатах.