За давньою традицією, люди взимку їдуть в гори – кататися на лижах, ну а влітку прагнуть на море – погрітися на теплому пісочку пляжу, послухати морський прибій і, звичайно ж, чудово засмагнути. Але ми запитуємо Вас, навіщо їхати до такого далекого моря, щоб потім тісниться на пляжах і нидіти від спеки?

Всьому цьому є відмінна альтернатива – приїжджайте влітку в Карпати. Адже погодьтеся, набагато краще побродити по запашної травичці, послухати спів пташок, насолодиться чаруючими пейзажами Карпатських лісів, посидіти біля гірського водоспаду, побродити по давнім лісовими стежками, дізнатися щось нове про легендах і традиціях Карпатського регіону.

Літній відпочинок в Карпатах – це першокласна альтернатива морським курортам, що вже приїлися.

Туристичний комплекс «Перевал Німчич» чекає на Вас цілий рік. Літній відпочинок в Карпатах відкриває нові можливості для туристів, як любителів активного відпочинку так і прихильників спокійного проведення часу.

Туристичний комплекс «Перевал Німчич» пропонуємо Вам випробувати нові відчуття, спускаючись по гірських річках на байдарках, долаючи неприступні пороги Прута і Черемоша. Зазнати нових, незнайомих доріг на всюдиходах або гірських велосипедах.

Для допитливих туристів ми організовуємо автомобільно-піші екскурсії історичними місцями Карпат. Наші екскурсоводи допоможуть Вам зануритися в світ містичних легенд, відчути силу давніх скель і міць вічних лісів.

Ну а якщо ви хочете спокою, то можете просто побродити по гірських схилах і полонинами, п’яніючи від аромату лісових ягід і трав, або посидіти на березі гірської річки, рибалячи.
Туристичний комплекс «Німчич» надасть Вам все для хорошого і якісного літнього відпочинку в Карпатах на вищому рівні.

Ми допоможемо перетворити Вашу літню відпустку або вихідний у справжню казку!