Гонки по гірській місцевості на мотоциклах за участю 52-х спортсменів з усієї України відбулися 28-30 червня 2013 року у буковинських Карпатах. Стартували екстремали з перевалу Німчич. Протяжність гірської траси – 55 км. Свої корективи у змагання внесла і погода – через проливний дощ у перший день гонок траса частково була зіпсована зсувами. У другий день змагань погода сприяла спортсменам і ганяти було легше.

Змаганнями задоволені як спортсмени, так і глядачі, які отримали море емоцій. За словами організатора та учасника змагань Олега Скрипникова, ІІ етап Чемпіонату України з ендуро пройшов на найвищому рівні

Після екстремальних дводенних гонок мальовничими буковинськими Карпатами визначилися переможці та призери ІІ етапу чемпіонату України з ендуро: 1 місце у класі Е-3 здобув Валерій Доценко, який виступав за команду КТМ-Севастополь». У класі Е-2 переміг львів’янин Денис Присяжнюк, у класі Е-1 – спортсмен з м.Косів Михайло Голинський.
У командному заліку золото виборола команда «Вайлд Байкер Ендуро» з Івано-Франківщини, срібло – львівська команда ГОСК «Драйв», а бронзу – команда «КТМ-Севастополь».

2 Responses

  • Аналог эндуро появился в СССР под названием «мотомногоборье» . Соревнования проводились в прикарпатских районах Украины, на Кавказе и в России. Первый чемпионат СССР по международным правилам прошёл в 1956 г. в Расторгуево под Москвой. Он разыгрывался в 4-х классах — 125 куб. см. (чемпион В. Бойко), 350 куб. см. (Д. Носиков), 750 куб. см. (Р. Решетниекc), 750 куб. см. c коляской (В. Михайлов — В. Медведев).

  • С 2003 г. в рамках Чемпионата России проводятся гонки эндуро на снегоходах . Дисциплина включена в мотоциклетные виды спорта, а гонка является официальным мероприятием МФР

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *