Ресторан

Гори Карпати вже давно завоювали популярність у туристів з усіх куточків світу і якщо раніше інфраструктура була не надто развинута і не могла порадувати туристів різноманіттям, то всього за декілька останніх років сервіс стрімко набрав обертів і тепер в Карпатах можна повноцінно відпочити як зимою, так і літом. Краса и неповторність Карпатського регіону описана в багатьох віршах і піснях, але навіщо ж про неї слухати і читати? Краще приїхати і самому переконатися в пейзажах, які очаровують душу та тіло!

Після хорошої екскурсії або нескінченних лижних спусків треба добре підкріпиться і який же відпочинок в Карпатах без національної кухні? Ресторан туристичного комплексу«Перевал Німчич» пропонує Вам страви національної та європейської кухні. Ми готові втілити всі Ваші кулінарні фантазії. У нашому ресторані Ви зможете добре поїсти та відпочити під звуки живої музики і національних інструментів. А прекрасна кухня доповнюється якісним обслуговуванням нашого персоналу.

МТРК “Перевал Німчич” і ресторан “Червона Рута” із задоволенням запропонують Вам професійну організацію різних форм заходів, будь то фуршет, банкет, пікнік, барбекю у затишному ресторані “Червона Рута”. Всі труднощі, пов’язані з організацією цих заходів ми вирішимо, для нас це не проблема.

Банкетне обслуговування – це, в першу чергу, першокласне меню, починаючи від різноманітних закусок, гарячих страв і закінчуючи напоями і десертом. По-друге, це необхідні для бенкету столи, стільці, барні стійки. По-третє, належний декор залу і столу, включаючи посуд, столові прилади і скатертини. І, нарешті, обслуговуючий персонал.